Bilmeniz Gerekenler

Firmalar evden eve verdiği nakliyat hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda istenirse şehir içinden ya da şehir dışından her türlü nakliye hizmetini sunmaları gerekmektedir. Evden eve nakliye firmaları ve hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve ücret tarifesini hakkında bilgi edinmek istenirse iletişim numaralarımızdan firmaya ulaşabilir olmalıdır, hatta ofis ziyaretleri gerçekleştirmekte fayda vardır.

Nakliyat firmaları özel tasarlanmış asansörlü araçlara sahip olmalı ve işinde profesyonel kadrolu ekibi ile hizmet vermelidirler. Nakliyat yapılmasını istediğiniz gün ve tarihi firmayı arayarak randevu alınabilmelidir. Randevu aldığınız gün ekip asansör donanımlı araçları ile eşyalarınızı ambalajlamak ve taşımak için adresinizde olmalıdırlar. Tüm eşyalarınız ekip tarafından özenle paketlenmeli ve kırılacak eşyalara ise ayrıca hassasiyet gösterilmelidir. Özen ve sağlam bir şekilde paketlenen tüm eşyalarınız asansör yardımı ile dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmeli, mobilyalarınızın çizilmemesi için sarılmalı ve de oldukça dikkat edilmektedir. Taşındığınız yeni evinize de aynı şekilde kurulan asansörlü sistem ile çıkarılmalı eşyalarınız. Eşyalarınız da firma personeli tarafından monte edilerek yerleştirilmelidir.

  • Eşya taşınacak aracın büyüklüğünün size uygun olması
  • Firma personelin tecrübeli ve işini iyi biliyor olması,
  • Nakliye için gelen ekipte tesisatçı ve marangozun da bulunması,
  • Eşyaların ambalajlanması ve taşınması için özen gösterilmesi,
  • Eşyaların yeni eve zararsız bir şekilde taşınmış olması,
  • Taşıma sözleşmesi yapılması,
  • Nakliye aracında asansör sisteminin olması,
  • Firmanın nakliye işlemini sigortalı olarak yapıyor olması,

Evden eve nakliye firmaları bu şartların her birini yerine getirebilmeli ve taşımacılık alanında oldukça iyi referanslara sahip olmalı, müşteri memnuniyetini de yüksek tutabilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.