Profesyonel Avantajlar

Profesyonel Evden Eve Nakliye Firmaları İle Çalışmanın Avantajları

  • Profesyonel bir paketleme sistemi ile çalışırlar, eşyalarınız hasarsız ve güvenle yeni adresine ulaşır. Taşınma sırasında paketler yırtılacak, eşyalarım hasar görecek endişesi taşımanız gerekmez.
  • Size zamandan tasarruf ettirir, yaşayacağınız sinir bozukluğundan kendinizi korumuş olursunuz. Vakit nakittir. Profesyonel çalışan bir nakliye firması süratle taşınma işinizi hallederek çabucak yeni evinizde hayatınızın tadını çıkarmanızı sağlar.
  • Uygun fiyat uygulamaları ve kişiye özel hizmetler sayesinde gereksiz detaylarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Fiyatlarımız kişiye özel ihtiyaçlara göre hazırlandığından, klasik hizmet paket fiyatları ödemek zorunda olmadan, kesenize göre bir ev taşıma işi gerçekleştirirsiniz.
  • Eşya demonte ve monte etmek için uğraşmazsınız. Profesyonel firmalar, bu işleri uzman ekiplerine yaptırır. Eşyaları demonte etmek ve sonradan yeniden montajını yapmak da sinir bozucu ve sabır isteyen bir iştir. Ayrıca işin uzmanı değilseniz, mobilyanıza zarar da verebilirsiniz. Bırakın bu işi de uzmanlar halletsin.

İster Trabzon içi evden eve nakliye işleriniz, ister şehirlerarası taşımacılık işleriniz olsun tamamen kişisel ihtiyacınıza göre hareket edilir ve size en uygun ev taşıma programı uygulanır. Trabzon’ un her noktasına evden eve nakliye işlerinizi süratle hallederiz.İletişim kurmak istediğiniz her an, yardıma hazır görevlilerimizi karşınızda bulursunuz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız işinin uzmanı, profesyonel kişilerdir.

Paketlenecek tüm eşyalarınız özenle, çift paketleme sistemi ile paketlenir. Kırılacak eşyalarınız için endişelenmenize hiç gerek kalmaz. Ayrıca dolap ve mobilyalarınız da usta marangozlarımız tarafından demonte edilir ve isterseniz yeni evinizde montaj konusunda da ekstra bir ücret ödemeden yardım alırsınız. Şehirlerarası taşımacılıkta da, mesafeye ve taşınacak eşya miktarına göre yine bütçenize uygun fiyat çıkartırız.

Firmamız için müşteri velinimettir. Sizi memnun etmeyi başlıca görevimiz sayarız. Yapacağımız ilk görüşmede özel ihtiyaçlarınıza göre bir evden eve nakliyat programı hazırlar ve size sunarız. Daha sonra ilk anlaştığımız fiyattan farklı, ekstra bir ücret ödemeniz asla gerekmez. Ev taşıma işlerinizi süratle ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiririz.

Ev değil ofis taşıyacaksanız, bizim için bu yine bir sorun teşkil etmez. Ofis taşınmalarında, size sigorta poliçesi de hazırlarız. Ofis eşyalarınızın taşınırken hasar göreceği endişesini taşımamanız için her önlem firmamız tarafından alınır. Elektronik eşyalar, dosyalar, ofis araç gereçleri özenle paketlenip taşınır. Ofis taşıma işlemleri için kapalı kasa araçlarımız kullanılır. Elektronik eşyalarınızı bile yerine monte edebilecek uzman ekibimiz vardır. Maksimum 3 gün içinde ofisinizin taşınma işi tamamlanır.

Yeni taşınacağınız ev yüksek katlarda ise yine asansörlü nakliye araçlarımızla 20. kata kadar kolayca ulaşır ve eşyalarınızı taşırız. Böylece merdivenden eşya taşırken, eşyaların oraya buraya çarpma veya düşme sorunu ortadan kalkar. Bu pratik ve faydalı yöntem sayesinde, taşınma sırasındaki hasar neredeyse sıfıra iner. Hem zamandan hem zahmetten tasarruf edilmesine imkan veren asansörlü nakliye araçları, hizmette sınır tanımadığımızın bir göstergesidir. Firmamız, evden eve nakliyat konusundaki en son gelişmeleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

Eğer taşınacak çok az eşya veya birkaç parça eşyanız varsa, bunları da parça taşıma hizmetimizden faydalanarak istediğiniz yere nakliye ettirebilirsiniz. Tek bir parça eşya dahi olsa, sizin için taşırız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.