Trabzon Güvenilir Nakliyat

Trabzon Holoğlu Nakliyat

Holoğlu Evden Eve Nakliyat olarak, taşınmanın hayatınızdaki en stresli olaylardan biri olduğunu biliyoruz. Bu, yapmaktan hoşlandığımız bir şey olduğu için üzerinizden mümkün olduğunca fazla stres almayı kendimize görev ediniyoruz. Sevdiğimiz bir şehirde sevdiğimiz işi yaparken hayatınızı kolaylaştırıyoruz

GÜVENİLİR BİR NAKLİYAT İÇİN GÜVENİLİR PİR PAKETLEME GEREKMEKTEDİR

Doğru boyuttaki kutuları kullanın

Kitapları taşımak için paketlerken, kitapları veya diğer ağır nesneleri küçük kutulara koyun; Nevresim ve yastık gibi hafif eşyalar daha büyük kutularla  paketlenebilir. (Ağır eşyalarla dolu büyük kutular, profesyonel nakliyecilerin ortak şikayetidir. Sadece işi zorlaştırmazlar, aynı zamanda kırılma şanslarını da arttırırlar.)

Daha ağır eşyaları kutuların altına, daha hafif eşyaları üstlerine koyun.

Bu işlem paketlemiş olduğunuz kutunun taşınma esnasında ağırlık dengesini sağlar araç içi yerleştirmeyi kolaylaştırır

Kutularda boş alan bırakmayın

Kutuların üzerinde kalan boşlukları giysi, havlu veya ambalaj kağıdıyla doldurun. Nakliyeciler genellikle gevşek bir şekilde paketlenmiş veya dengesiz görünen kutuların hasar görme oranı yükselir.

Aynı kutuda farklı odalardan eşyaları karıştırmaktan kaçının

Paketlemenizi daha hızlı ve paketten çıkarma işleminizi de çok daha kolay hale getirecektir.

Her kutuyu gideceği oda ve içindekilerin açıklaması ile etiketleyin

Bu, sizin ve nakliyat firmanızın yeni yerinizde her kutunun nereye ait olduğunu bilmenize yardımcı olacaktır. Küçük bir defterle her bir kutuyu numaralandırmak ve bir envanter listesi tutmak, ne paketlediğinizi takip etmenin ve paketi açtığınızda her şeyin hâlâ elinizde olduğundan emin olmanın iyi bir yoludur.

Kutularınızı iyi bir şekilde bantlayın

Taşınma esnasında kutularınızın ağırlığa ve doluluğa yenik düşmemesi için sağlıklı bir şekilde bantlayın. Bu taşınma esnasında kutuların açılmamasına ve eşyalarınızın ortalığa açılmamasına yardımcı olacaktır.

Mutfağın taşınması için paketlenmesine özel özen gösterin

Mutfağı paketlemek birçok farklı türde öğe içerir. Taşımak için tabakları nasıl paketleyeceğinizi öğrenin: Her tabağın etrafına ambalaj kağıdı koyun, ardından beşli veya altılı desteleri daha fazla kağıtla birlikte sarın. Bulaşıkları yan yatırın, asla düz bırakmayın. Ve üstte ve altta dolgu olarak bol miktarda demetlenmiş kağıt kullanın.