Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
HOLOĞLU EVDEN EVE PROFESYONEL TAŞIMA

Holoğlu Evden Eve Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri 2005 yılında Trabzon da kuruldu kurulduğu günden beri tüm teknolojik yenilikleri takip ederek siz değeri müşterilerimizin çözüm ortağı oldu.Evden eve nakliyat sektöründe geniş araç filomuz, profesyonel kadromuz ve evden eve asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Şehir içi şehir dışı tüm nakliyelerimiz yük emtia sigortası ile firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.Bizim için referansal kazanımlar çok önemlidir bu doğrultuda tüm işlerimizde müşterilerimizin beklentilerini tamamını karşılamak içim gece gündüz çalışmaktayız.

 
BİZE GÜVENİN
  • Holoğlu Nakliyat olarak evden eve taşımacılık alanında yılların tecrübesi, ve referanslarımızın bize vermiş olduğu güçle hizmetinizdeyiz.
 
Garantili ve Sigortalı Taşımacılık
  • Müşterilerimizin tüm eşyaları yüzde yüze Holoğlu Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri sigortası ve güvencesi altındadır. Düşünmeyin Taşının.
 
Güçlü Altyapı
  • Evden eve nakliyat alanında çok iyiyiz bunu yaptığımız işlerin titizliğimizden ve temizliğinden anlayabilirsiniz. Holoğlu Evden Eve Nakliyat.
 
Mutlu Müşteriler
  • Konusunda uzman personelimiz son teknoloji araç ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz çünkü siz en iyisine layıksınız. Taşınma Stresine Son.
 
Kurumsal Hedeflerimiz
 
Kurumsal ve Profesyonel Mantaliteye Sahip Personelle Çalışmak Ve Personelimizi Yetiştirmek
 
Eğitim Seminerleri Ve Aylık Ödüllendirme Sistemiyle Peresonel verimliliğinin arttırmak
 
Evden Eve Paketleme Malzemelerini Ve Tekniklerini Sürekli Geliştirerek Verimliliği Arttırmak
 
Taşınmayı Dert Olmaktan Çıkarmak Müşterilerimizin Taşınma Stresine Son Vermek
 
Teknolojik Araçlar Ve Ekipmanlarla Taşınma Sürecini Stres Olmaktan Çıkarmak.
 
Bölgemizdeki Evden Eve Nakliyat Kalitesini Artırarak bölgemize Hizmet Kalitesi Kazandırmak.
 
Müşterilerimizin Memnun Olmalarını Sağlayarak Referans Kazanımı Elde Etmek
 
Tüm Kamu Çalışanlarına %10 İndirimli Hizmet!

Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz.