Paketleme Hizmeti

Anasayfa » Paketleme Hizmeti

TRABZON EVDEN EVE HOLOĞLU NAKLİYAT

Trabzon evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümü paketleme sistemidir.Holoğlu Nakliyat personeli eşyalarınızın zarar görmemesi için en uygun ve dayanıklı ambalaj malzemesi ile eşyalarınızın (kalın graftlı köpük,streç,köşebent vb. ) paketleme işlemini gerçekleştirir.

PAKETLEME AŞAMALARI
1.Müşterilerimizin isteğine göre bir gün önceden bayan personel gönderilir.Bayan personelimiz evin küçük eşyalarını(bardak,tabak,vitrinler,etejerler,tezgah altları,giyim eşyalarını) firmamızın temin ettiği özel kolilere yerleştirir.Firmamız kırışması muhtemel giyim eşyaları için özel askılıklı koliler kullanmaktadır.
2.Bu aşama da mobilya ustalarımız sökülebilen tüm eşyalarınızı söküp demonte haline getirir.(gardırop,vestiyer,konsol vb.)
3.Paketleme esnasında eşyalarınızın hasar görmemesi için kalın graftlı köpük malzemesiyle paketleme işleminiz gerçekleştirilir.
4.Yatak,yorgan ve hurçlar için sıfır poşetler kullanılır.
5.Koltuk ve yataklarınız için streç kullanılır.Daha sonra graftlı köpükle paketlerinir
6.Beyaz eşyalar şilteyle (sünger ) sarıldıktan sonra iki kat graftlı köpükle paketlerir
7.Tablolar ve aynalar şilteyle (sünger) sarılıp üzerine streçle paketlernir

PAKETLEME HİZMETİMİZDEKİ DETAYLAR
*Özel Kraft Kağıtlı Elyaflı Balonlu Köpük
*Mukavemeti Yüksek Bardak ve Tabak Kolileri
*Özel Askılı Elbise Kolisi
*Özel Hurç ve Halı Poşetleri
*Araç İçinde Özel Mobilya Battaniyeleri
*Sanayi tipi streç ve şilte(sünger)
*Özel yatak ambalajları

NOT: Galerilerimizdeki tüm resimlerimiz gerçek olup Holoğlu Nakliyat firmasının gerçekleştirdiği taşımalar esnasında çekilmişr.kesinlikle başka bir yerden alıntı değildir.Taşınırken herkesin sözüne güvenmeyin herkes ben en iyisini yaparım der ama söylemekle yapmak ayrı şeydir.Lütfen taşınmadan önce çevrenize danışın daha önce denenmiş ve hizmetinden memnun kalınmış bir evden eve taşımacılık firması seçin Holoğlu Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri