Vizyon & Misyon

Anasayfa » Vizyon & Misyon
 
Vizyonumuz

Holoğlu Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri olarak insana yatırım yapmayı çok önemsiyoruz. Bu felsefemizden hiç ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Çağımızın teknolojilerini yeniliklerini sürekli takip ederek evden eve nakliyat sektöründe yenilikçi yatırımlar yapmaktayız.Evden eve nakliyat sektörü istismara çok müsait bir sektördür.Bu bağlamda müşterilerimizi evden eve nakliyat sözleşmesiyle tam anlamıyla güvence altına almış bulunmaktayız .Firmamız personeline sürekliliği olan eğitim seminerleri vermekteyiz personelin müşteri iletişimi davranışlarını maximum seviyeye çıkartmayı hedeflemekteyiz. Kazanımlarımızın en önemlisi ve en değerlisi müşterilerimizin güveninin ve referansını kazanmaktır.Çünkü hizmet sektörünün en önemli reklam aracının referanstır.

 
BİZE GÜVENİN
  • Personel eğitim seminerleri düzenleyerek profesyonel kadrolar kurmak
  • Teknolojik yeniliklerin tamamını müşterilerimizin hizmetine sunmak
  • Taşınırken eşyalarınızın hasar görme riskini en aza indirmek
  • Müşterilerimizin güveninin kazanmak
  • Müşterilerimizin referans edebileceği saygın bir firma olmak
  • Personelimize hak ettiği emeğinin karşılığını tam anlamıyla vermek
  • Personelimizin yaptığı işi kendi işi gibi yapmasını sağlamak
 
Misyonumuz

Holoğlu Evden Eve Nakliyat olarak misyonumuz bölgemizde ve ülkemizde saygın,terci edilen ve kalitesinden ödün vermeden faaliyetine devam eden bir firma olmaktır.Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız bölgenin en büyük firmalarından biridir.Firmamız evden eve nakliyat sektörünün gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.Holoğlu Nakliyat evden eve taşımacılık stratejisine uygun kendimize özgü paketleme ve taşımacılık sistemleri geliştirmiştir.Bölgesinde güçlü ve saygın referanslara sahiptir .Holoğlu Evden Eve Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri olarak Faaliyet alanımızda profesyonelliği ve kurumsallığı ön planda tutmaktayız.

 
Güvenilir ve Sigortalı Taşımacılık

Müşterilerimizin tüm eşyaları yüzde yüz Holoğlu Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri güvencesi ve sigortası altındadır. Konusunda uzman profesyonel bir firma ile düşünmeyin taşının.